W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?


1.png 2.png 3.png 4.png 5.png

Nasza oferta:

 

Skontaktuj się!

 

34-400 Nowy Targ
ul. Kazimierza Wielkiego 11a
ul. Norwida 8

tel: (18) 266 36 69
tel: 693 345 082
e-mail: biuro@oknabc.pl

okna

Okna w naszej ofercie, to wyjątkowo łatwe w utrzymaniu i konserwacji okna PCV, eleganckie okna drewniane dla tradycjonalistów, nowoczesne i ciepłe okna aluminiowe, niezwykle designerskie i praktyczne okna aluminiowo-drewniane oraz rynkowa nowość: wyjątkowo odporne i wytrzymałe okna z włókna szklanego, czyli fiberglass.

Nie lubisz malowania okien? Te z PCV wystarczy po prostu przetrzeć ściereczką w ramach domowych porządków. Są wyjątkowo ciepłe, praktyczne i wygodne w obsłudze, a szeroka gama kolorów i kształtów ich profili (potoczne – ram okiennych) sprawia, że idealnie dopasują się do każdego wnętrza.

Czytaj więcej: Okna PCV

Nowoczesna elewacja, a w środku tradycyjne wnętrze? Do tej poru było to niemożliwe - jeśli zdecydowałeś się na modernistyczną fasadę, w środku również miałeś okno aluminiowe. Albo drewniane, ale wówczas do nowoczesnego frontu tradycyjne drewno... Po prostu było to dosyć oryginalne połączenie. Dlatego do oferty wprowadziliśmy okna drewniano-aluminiowe. Co to za hybryda? Taka która ma więcej zalet niż jakiekolwiek okno, ponieważ łączy zalety dwóch różnych typów stolarki!

Czytaj więcej: Okna drewniano-aluminiowe

Do niedawna okna dachowe były zwykłym „oknem w dachu”. Obecnie ich paleta jest naprawdę gigantyczna i oferuje gigantyczne możliwości doboru odpowiedniego okna do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej: Okna dachowe

Zabezpiecza okno i mur przed wodą i mrozem na zewnątrz, wewnątrz pełni rolę praktycznej półki. Oczywiście mowa o parapetach, których nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Czytaj więcej: Parapety

Pełnią dzisiaj dokładnie tą samą rolę, co dawne okiennice: możesz je zamknąć wtedy, gdy na dworze zbyt jasno świeci słońce, panuje zbyt duży hałas, czy – kiedy kładziesz się spać, a obawiasz się, że intruz mógłby się dostać do wnętrza Twojego domu.

Czytaj więcej: Rolety

Nasi partnerzy

yawal.pngaldrew.pngalston.pngeffect.pngveka.pngwiked.pngaluron.pngalston.jpgblywert.pngrehau.pnggealan.png