W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?


1.png 2.png 3.png 4.png 5.png

Nasza oferta:

 

Skontaktuj się!

 

34-400 Nowy Targ
ul. Kazimierza Wielkiego 11a
ul. Norwida 8

tel: (18) 266 36 69
tel: 693 345 082
e-mail: biuro@oknabc.pl

Pełnią dzisiaj dokładnie tą samą rolę, co dawne okiennice: możesz je zamknąć wtedy, gdy na dworze zbyt jasno świeci słońce, panuje zbyt duży hałas, czy – kiedy kładziesz się spać, a obawiasz się, że intruz mógłby się dostać do wnętrza Twojego domu.

W przeciwieństwie do okiennic mają jednak więcej zalet: choćby sterowanie pilotem, możliwość ich zamknięcia w dowolnym stopniu, wbudowaną moskitierę zabezpieczającą przed wpadaniem owadów, otwieraną niezależnie od samej rolety, czy to, że w całości zwijają się na rolkę: gdy chcesz je zamknąć lub otworzyć nie potrzebujesz przestrzeni za oknem, co więcej – nawet nie musisz okna otwierać!

Rolety w naszej ofercie występują w wielu kolorach – zarówno jednolitych, jak i imitacjach drewna, przez co razem z oknami i parapetem będą stanowiły jedną całość.

Do wyboru masz aż trzy rodzaje, jeśli chodzi o ich montaż: nadprożowe (skrzynka do której jest zwijana roleta w całości jest zabudowana w murze), nadstawne (skrzynka z dodatkową izolacją zastępuje część ramy okiennej), lub zewnętrzne. Którą wybrać? Nadprożowe wymagają ich uwzględnienia w momencie budowy, są więc przeznaczone do nowych budynków. Nadstawne są montowane razem z oknami. Jeśli okna już wymieniłeś – najlepszym rozwiązaniem będą rolety zewnętrzne.

 

Nasi partnerzy

blywert.pngaldrew.pngrehau.pnggealan.pngyawal.pngaluron.pngwiked.pngalston.pngeffect.pngalston.jpgveka.png