W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?


1.png 2.png 3.png 4.png 5.png

Nasza oferta:

 

Skontaktuj się!

 

34-400 Nowy Targ
ul. Kazimierza Wielkiego 11a
ul. Norwida 8

tel: (18) 266 36 69
tel: 693 345 082
e-mail: biuro@oknabc.pl

Do niedawna okna dachowe były zwykłym „oknem w dachu”. Obecnie ich paleta jest naprawdę gigantyczna i oferuje gigantyczne możliwości doboru odpowiedniego okna do Twoich potrzeb.


Okno dachowe jakie możemy Ci zaoferować, to najwyższa jakość starannie dobranego, wysuszonego i zabezpieczonego przed warunkami atmosferycznymi okna z litego drewna. Trwałe i solidne, z gwarancją na wiele lat przetrwa naprawdę długo. Każde z okien może być w jednym z pięciu kolorów drewna, lub zostać pokryte jednolitym kolorem, dzięki czemu poddasze stanie się szybko Twoim ulubionym miejscem.

Oczywiście nasza oferta nie ogranicza się do zwykłych okien prostokątnych. Są w niej także okna balkonowe, których skrzydła po otwarciu tworzą mały, zadaszony balkonik, okna do zespoleń i kolankowe, które można montować na linii łączenia ściany z dachem, okna łukowe i nadstawki, które pozwolą na umieszczenie okna w dachowej jaskółce, okna antywłamaniowe o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa, takie o zwiększonej odporności na wilgoć, czy wreszcie – panoramiczne.

Tak szeroka oferta sprawia, że okno po zamontowaniu będzie nie tylko wygodne w obsłudze, ale także estetycznie dopasowane do całości budynki i idealnie takie, jakiego potrzebujesz.

Nasi partnerzy

wiked.pnggealan.pngaldrew.pngalston.pngeffect.pngyawal.pngblywert.pngrehau.pngalston.jpgaluron.pngveka.png